• 723 694 123
  • rodlewinskiegokrakow@pzd.pl
  • Kraków ul. Makowskiego 1
Rozliczenie energii elektrycznej

Rozliczenie energii elektrycznej

Szanowni Państwo, kończy się powoli okres przebywania na działkach, a w związku z tym musimy rozliczyć zużytą w tym roku energię elektryczną.  

Bardzo mało osób zastosowało się do uchwały Walnego Zebrania 2023 nakładającej obowiązek wymiany liczników na liczniki elektroniczne i umieszczenie ich na zewnątrz altan, co umożliwiłoby odczyt osobom upoważnionym przez Zarząd. Tak więc wszystkich, którzy zrobili już jesienne porządki, wyłączyli lodówki i inne urządzenia pobierające energię prosimy o niezwłoczne przekazanie nam aktualnego stanu licznika energii elektrycznej – najlepiej w formie zdjęcia, przesyłając maila na adres rodlewinskiegokrakow@pzd.pl lub sms-a na tel. 723694123  

Tych działkowców, którzy jeszcze korzystają z urządzeń elektrycznych prosimy o przekazanie odczytu w nieprzekraczalnym terminie do15 grudnia. 

Otrzymanie od Państwa odczytów w terminie pozwoli na szybkie wprowadzenie ich do systemu DGCS i naliczenie stosownych opłat. Po wyliczeniu opłat za energię i uwzględnieniu bieżącego salda przekażemy Państwu niezwłocznie sms-em / mailem wyliczoną kwotę, którą należy przelać na konto ROD, w terminie do 28 grudnia 2023 r. 

Zastosowanie się do powyższych zasad ułatwi pracę Zarządu, pozwoli na dokładne oszacowanie ewentualnych strat energii i rozpoczęcie Nowego Roku przez wszystkich działkowców z saldem zerowym, a nie ujemnym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *